31 maja 2022 | Karolina Kołakowska

Kategoria: prawo pracy

Szkolenie dla działów HR: „Pracodawca vs. nieobecności pracowników”

Po dwóch spotkaniach na żywo w Łodzi, serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie dla działów HR: „Pracodawca vs. nieobecności pracowników” – tym razem w formule on-line. Chcemy umożliwić wszystkim zainteresowanym specjalistom z branży HR udział w spotkaniu, które odbędzie się już 9 czerwca o godz. 10:00.

 

O czym będziemy mówić?

Nieplanowane nieobecności pracowników to prawdziwa zmora większości pracodawców. Nie dość, że powodują dezorganizację pracy i dodatkowe koszty, to negatywnie wpływają na morale załogi. Dzięki szkoleniu poznasz najlepsze praktyki prawne w aspekcie zarządzania absencją pracowników.

Podczas webinarium zamierzamy poruszyć następujące kwestie:

  • Notoryczne nieobecności a zwolnienie pracownika. Czy można zwolnić pracownika z powodu powtarzających się absencji?
  • Prawne aspekty zarządzania absencją. Jakie są korzyści z realizacji programów przeciwdziałania nieobecnościom pracowników?
  • Rozmowy poabsencyjne. W jaki sposób prowadzić rozmowy poabsencyjne, aby skutecznie przeciwdziałały nadmiernym nieobecnościom?

Planujemy też praktyczne case study: wspólnie przyjrzymy się programowi zarządzania absencją pracowników w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

 

Szkolenie dla działów HR: „Pracodawca vs. nieobecności pracowników”

Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do szefów, managerów i pracowników działów HR firm, specjalistów ds. kadr i płac, oraz  wszystkie osoby odpowiedzialne za ochronę danych pracowników w organizacji – niezależnie od wielkości firmy i profilu działalności.

Szczegóły i bezpłatne zapisany na spotkanie.

 

Termin: 9 czerwca 2022 r. o godz. 10:00

Udział jest BEZPŁATNY.

Rejestracja: Zapisz się już teraz!

 

Spotkanie poprowadzi adw. Karolina Kołakowska – ekspert z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz ochrony danych osobowych.

 

Zachęcamy również do lektury artykułów związanych z tematem webinarium:

Mogą Cię zainteresować: