4 marca 2021 | Anna Gąsecka

Kategoria: sygnalista w firmie

Szkolenie online: Sygnalista – nowe obowiązki pracodawców!

Serdecznie zapraszamy na webinarium dotyczące nowych obowiązków pracodawców wynikających z unijnej dyrektywy o ochronie sygnalistów. Przepisy te powinny być implementowane do polskiego porządku prawnego do końca 2021 roku, co wiązać się będzie z koniecznością dostosowania działalności do nowych przepisów w firmach zatrudniających powyżej 50 osób.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które zajmują się kwestiami prawnymi i pracowniczymi  w firmie lub są odpowiedzialne za wewnętrzne procedury w organizacji.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo z jakimi nowymi obowiązkami trzeba się liczyć, jak się przygotować do ich wdrożenia, jakie procedury należy opracować, jak przygotować kanały zgłoszeń i jak zapewnić należytą ochronę sygnalistom. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania własnych pytań.

Oto planowana tematyka spotkań w formule online:

  1. Kim jest sygnalista?
  2. Kogo obejmą nowe obowiązki?
  3. Czym jest system zgłaszania nieprawidłowości?
  4. Jakie są kanały zgłaszania nieprawidłowości?
  5. Jakie procedury trzeba opracować?
  6. Jak wdrażać procedury?
  7. Jak chronić sygnalistę?
  8. Jakie zalety ma system whistleblowingu dla firmy?

Termin: 16 marca 2021 r. o godz. 10:00

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Rejestracja: Zapisz się już teraz!

Szkolenia poprowadzi Anna Gąsecka, adwokat w Kancelarii Brzezińska Narolski Adwokaci, certyfikowany Approved Compliance Officer (ACO). Zajmuje się obsługą korporacyjną firm z różnych branż, w tym telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, dystrybucyjnej i usługowej, dbając o zgodność z prawem funkcjonowania biznesu klientów.

Spotkanie zostało objęte patronatem portalu Infor.pl.

 

 

Mogą Cię zainteresować: